Air China mvyn_267_25072011_3912

Giresun – Kinmen Uçak Bileti

Giresun – Kinmen Uçak Bileti

Uçuş Bilgileri Kalkış:
Varış :
Mesafe:
Bilet Fiyatları Tek Yön:
Gidiş Dönüş:
İndirimli:

Hemen Rezervasyon Yapın

Paylaş

Harbin, (Çince: 滨市 Hā’ěrbīn Shì, basit: 哈尔滨, geleneksel: 哈爾濱, HanyuPinyin: Hāěrbīn, Wade-Giles: Ha-erh-pin, Rusça: Харби́н) bir ‘alt-taşra’ şehri’dir veKuzeydoğu Çin’deki Heilongjiang ilinin merkezidir. Songhua Nehri’nin güney yakası boyunca uzanır. Harbin, Kuzeydoğu Çin’in bir politik, ekonomik, bilimsel, kültürel ve iletişim merkezi olarak, Çin’in 10. büyük şehridir. Harbin ‘Kuğunun Kanadındaki İnci’ takma adını da taşımaktadır. Çünkü, Heilongjiang ilinin şekli bir kuğuya benzemektedir. Harbin, mimari yapısından dolayı ‘Doğunun Moskova’sı’ yahut ‘Doğunun Paris’i’ gibi takma adlara da sahiptir. Harbin ayrıca, uzun ve soğuk kışlarından dolayı ‘Buz Şehri’ olarak da bilinir.

Çin’de Gezilecek Yerler

Çin Seddi: Dünya’nın en uzun savunma duvarına sahip olan Çin Seddi, önemli bir tarihe sahiptir. Dünya’nın yedi harikasından biri olarak seçilen bu devasa tarihi eser sizi biraz yoracak olsa da görülmeye değerdir.

Yasak Şehir: Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan şehir Dünya’nın en büyük ahşap antik yapıları olarak belirlenmiş ve korumaya alınmıştır. Yaklaşık 500 yıl imparatorlar ve hizmetlilerine ev sahipliği yapmış olan bu şehir size görkemli bir tarih de sunacaktır.

Yazlık Saray: 290 hektarlık bir alanda kurulan Yazlık Saray’ın büyük bir bölümünü göller oluşturmaktadır. Ayrıca Çin bahçe tasarımlarının en güzel örneklerini burada görebilirsiniz.

Tiananmen Meydanı: 44 hektarlık alanıyla Dünya’nın en büyük meydanıdır. İçine bir milyondan fazla insan sığabilecek şekilde tasarlanmıştır. Pekin’in tam merkezinde yer almaktadır.

Cennet Tapınağı: Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan diğer yapılardan biri de Cennet Tapınağı’dır. Yasak Şehir yapılırken Cennet Tapınağı’ndan daha büyük olmamasına özen gösterilmiştir.

Toprak Askerler (Terrakotta Ordusu):  Dünya Kültür Mirası listesine alınan diğer tarihi yapılardan biri de  Terrakotta Ordusu’dur.  Qin Shi Huang’ın mezarında bulunan heykellerin büyük bir kısmı hala toprak altındadır. Kazı alanında toplamda 8000 asker, 520 atlı, 130 savaş arabası, 150 suvari atı bulunduğu tahmin edilmektedir. Ayrıca heykellerin her birinin yüz ifadesi birbirinden farklıdır.

Harbin Uluslararası Buz ve Kar Heykel Festivali: Çin’in tarihi güzellikleri kadar festivalleri de farklı ve renklidir. Harbin şehrinde 5 Ocak tarihinde başlayıp bir ay süren festival turist akınına uğramaktadır.Festivalde buzdan şehirler, heykeller ve renkli ışıklandırmalar sizi büyülüyecektir.

Diğer Kaçırılmaması Gerekenler :  

Çingming Festivali, Bell Tower, Drum Tower, Tang Hanedanı Operası , Yuyuan Bahçesi, Jade Buddha Tapınağı, Shangai Müzesi, Akrobasi Show

 

 

 

Giresun – Kinmen Uçak Bileti için bizi ayın.

 

 

Kinmen ,Taipei
0C
humidity: 0%
wind: 0km/h N
H 0 • L 0

 

Hemen Rezervasyon Yap !

Kalkış (gerekli)

Varış (gerekli)

Gidiş Tarihi (Gerekli)

Dönüş Tarihi (Gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)


Yolcu Sayısı (gerekli)


Yolcu 1

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 2

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 3

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 4

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Özel İstekler

Doğrulama Kodu:
captcha
Doğrulama Kodunu Giriniz:


Etiketler: , , ,Comments are closed.

Yukarı Git ↑
 • Bizi Takip Edin

 • Biz Sizi Arayalım


  Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

  Adınız

  Telefon Numaranız

  Doğrulama Kodu:
  captcha
  Doğrulama Kodunu Giriniz:

  Abone Olun

  İndirimli Uçak Biletleri, Fırsatlar ve Promosyonlarımızdan ilk siz haberdar olun.
 • Bize Ulaşın


  An Turizm

  Adres:
  An Turizm Tic. Ltd. Şti.
  Rumeli Caddesi Panter Apt. No:83 Kat 3
  Nişantaşı / Şişli - İstanbul
  Tel        : (0212) 291 99 66 (pbx)
  Fax       : (0212) 291 99 62
  Email : info@anturizm.com
 • UÇUŞLARIMIZ

  • Gezi Notları (208)
  • Promosyonlar (209)
  • Öne Çıkanlar (209)
  • Taipei (211)
  • Ucuz Bilet (457)
  • Taiwan (457)
 • Bölgeler